| Stefffanutz a întrebat:

vreau sa imi iau telefoane iphone replica si as vrea sa stiu de unde pot sa le iau direct dela producator, ca pe website-uri sunt scumpe happy oarecum happy stiti ceva care m-ar putea ajuta happy

5 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Îți recomand să nu îți iei așa ceva.
Am o prietenă care și-a cumpărat o replică iPhone 3GS de pe faimosul site „okazii". Numai eu știu cât am consolat-o la cât a plâns după ce l-a primit. Telefonul arata într-adevăr la fel ca și originalul, însă bateria o ținea maxim 3 ore, iar aplicațiile suportate de acest telefon în mod normal, nu mergeau de nici o culoare. Se bloca în momentul în care suna cineva și nu mai putea să facă nimic cu el. A avut mult de suferit, iar până la urmă a reușit să-l vândă pe același site.
Decât să faci și tu la fel și să regreți amarnic, ia-ți un telefon la un preț accesibil pentru buzunarul tău.
Numai bine!

| unknownn a răspuns (pentru Diabolique):

Pai si la iphone original bateria tine 3 orelaughing
Cred ca pe el il intereseaza doar lauda ca are iPhone, altfel de ce ar vrea o replica?

| Diabolique a răspuns (pentru unknownn):

Ei, să nu fim răi cu săracii producători Apple. Dacă nu ne jucăm non-stop avem noroc să ne țină bateria o zi, două! laughing

| royal30 a răspuns:

Buna am o replica de iphone 4s aproape ca cel origina 1; 1 este simplu sim pretul lui este 350 ron daca doresti 0767920031 sau 0720953608 vb mai multe

| CuleaCatalin a răspuns:

Iti dau un sfat nu-ti lua iphone replica ca e ca si cum tiai lua un Samsung corby da in forma de iphone, nu are android nu are nici un sistem de operare, strangwti bani sa-ti iei un smartphone calumea