| FlorinDrg a întrebat:

Unde pot gasi mai repede job-uri full-time, ( studii medii )?

4 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

In ziar la rubrica Locuri de Munca! succes

| annaliana a răspuns:

Aboneaza-te pe ejobs si primesti zilnic oferte de munca.

| MariaSimo a răspuns:

Daca vrei rapid trebuie sa iti cauti singur.
Site-urile ca ejobs sau bestjobs sunt cele mai indicate. Nu de alta, dar pe alea mai mici se mai posteaza si joburi inexistente din cauza securitatii mai scazute - nu generalizez dar se mai intampla.

| Madalin_2046 a răspuns:

Salut Florin,
Cred ca cel mai rapid ai incerca sa iti gasesti de munca printr-o firma de resurse umane care sa ti caute ei de munca pentru tine, conform aptitudinilor tale. Din experienta iti spun ca am incercat asta si merita sa incerci.
Spor