| secliviu a întrebat:

Am o mașină de tocat carne marca Heihher MG1500 TA la care sunt defecte roțile dințate, pinioanele. Cine poate sa îmi spună de unde pot cumpăra roti dințate noi?

3 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Incearca la depanero. Ei asigura service-ul acestor produse si pot comanda piese la producator.

| cezar003 a răspuns:

In SUA la producator dar cred ca daca s-au dus rotile dintate...este produs in China, in ambele variante cauti un lacatus si i-ti face altele
plan B alta masina, alta distractie
Din pacate firma asta nu are reprezentanta in Romania, m-am uitat si nu exista

| Sarcopt a răspuns:

Nu te mai chinui că nu găseşti, am pățit şi eu la fel. Am cumpărat alta. Baftă!