| niko23 a întrebat:

Masina de tocat carne albatros troncane de zici ca e moara, ma gandesc sa ma uit in ea, din astea nu am mai desfacut, de aia zic si eu poate dati o parere cu ce ar avea.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai grija de degete!
Sunt tot din carne!

| dannyel86 a răspuns:

O poti desface daca nu mai ai garantie activa la ea.
Asa vei putea afla de ce scoate zgomotul pe care il face.
Daca masina de tocat e in garantie, e bine sa o trimiti intr-un service autorizat, recomandat de vanzator.
Daca problema e cauzata de intrebuintarea necorespunzatoare (daca ai fortat-o sau daca ai tocat carne ce continea oase), garantia nu va functiona.

| Panamax a răspuns:

Are inauntru resturi de la cartea de gramatica.

| curioasa210 a răspuns (pentru Panamax):

Tare de tot laughing))))))

| niko23 explică (pentru Panamax):

Am scris cu mausu si nu era stabila tastatura