| Dorku` a întrebat:

Am o mobila de culoare neagra si as vrea sa imi iau un covor, insa nu vreau alb, am si un copil si nu prea se impaca. Am si comode albe si canapeaua e crem. Ce culoare s-ar potrivi?

3 răspunsuri:
| laSoledad a răspuns:

Ce culoare are parchetul?

| Denisa0954 a răspuns:

Se potriveste cam orice, cu negru si alb merge absolut orice, iar crem de la canapea daca este deschis, cu atât mai bine. Recomand sa ti iei un covor lățos pentru ca suporta mai bine murdăria și va fi placut si pentru copilas

Răspuns utilizator avertizat