| deadmoongirl a întrebat:

Daca se poate, ajutati-ma.Cum pot sa decorez casa de Craciun?

2 răspunsuri:
| KiraVonHell a răspuns:

Buna daca ai puneti funda la perdea, la magazine se gasesc gramezi de figurine cu Mos Craciun; oameni de zapada si poti sa ii pui prin casa, iti inlocuiesti cearceaful cu unul de craciun. Sper ca te-am ajutat.Pa

| carmyx a răspuns:

Buna katarinuta! pei de exemplu pui pe perdele funda, poti pune un pic de betea pe la usa, bradul cu dulciuri globuri betea iti mai poti pune un clopoel la usa prin camere fundite si alte chetii cu mos craciun daca nu prea ti/a placut raspunsul meu, iti dau si un site da promiti ca imi dai fundita http://www.google.ro/......tp?/search