| Nobody73 a întrebat:

TPU am nevoie de ajutorul vostru! crying deci am decis sa imi zugravesc camera dar am o problema... mobilierul meu este de culoarea Natur poate foarte putin albit dar nu foarte tare. nu as vrea sa imi schimb mobilierul in nici un caz! Iar nu prea stiu cum ce culoare sa aleg pentru pereti? crying is un pic cam pierguta... am cautat di pe internet dar nu prea am gasit nimic ce sa ma ajute... Perdelele oricum le schimb deci culoarea lor ati putea sa mi-o indicati voi dupa raspuns. conteaza doar mobila! Va rog ajutati-ma! EU pana acum mi-ar fi placut enorm de mult un crem spre maro dar nu prea stiu cum ar arata cu mobila :3 Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Kaℓi a răspuns:

La mobilier de culoare natur merge orice culoare de zugraveala! depinde de cat de luminoasa e camera si ce preferinte ai... daca e o camera insorita poti alege o culoare mai tare.
Sau poti combina doua culori de var, crem cu rosu-caramiziu sau galben cu violet happy