| June20 a întrebat:

Pt cei care se pricep sau lucrează in domeniul constructiilor, îmi puteți recomanda ceva foarte bun de lipit? As vrea ca acesta sa aibă o aderentă f buna cum e la picătura sau superglue. Mi-am tot cumpărat din magazine lipici in tuburi de la diverse firme, sub forma de gel, dar mi se pare ca foarte greu se lucrează cu ele, nu au aderentă buna, nu reușesc sa lipesc, se usucă greu. La picătura vreau sa renunț pentru ca am nevoie de mult lipici și mi se pare scump...

Gelul ca textura îmi pare perfect, dar poate îmi recomandați voi un gel foarte bun de lipit. Vreau sa lipesc materiale din piele. Mulțumesc!

1 răspuns:
| cexter1997 a răspuns:

Asta nu tine de domeniul constructilor tin sa te anunt, si daca intr-adevar ai nevoie sa lipesti piele de orice fel este un lipici industrial care te poate ajuta, daca cauti garantez eu ca este special pentru lipit piele eu nu m-am documentat sa vad exact cum se obtine, se numeste === sicomed=== s-au ==sico== pe scurt, cu el se lipeste pielea pe volanele de masini, eu am acasa si este foarte bunwinking deci recomand cu tot dragul, dar daca vei lua alte lipiciuri ieftine nu vor lipii mai delocsi iti vor face numai probleme...