| AnonimVMV a întrebat:

Bună ziua, unde pot află și eu Savo Antimucegai sau o metodă cât mai eficientă de a scăpa de mucegaiul din cameră.
Mulțumesc!

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Clor sau inalbitor de rufe.Stergi usor cu un burete sau o cârpă. Daca se ia cu var cu tot nu e bine.Ori varul(lavabil din cate cred)nu a fost de calitate ori mucegaiul este intrat prea adanc in perete. Daca vrei, totusi Savo, gasesti prin supermarketuri.Dar cu Savo doar pulverizezi si nu freci.Il lasi sa-si faca efectul 20-30 de minute. Daca nu dispare din prima mai pulverizezi iar.