| roxanau a întrebat:

Ce culoare as putea folosi pentru peretii din living daca mobila are culoare wenge, parchetul e tot inchis la culoare?

Răspuns Câştigător
| 80Cris a răspuns:

Daca vrei sa fie ceva deschis pe perete pune un bej, crem sau cum ii spun eu, cafea cu lapte. In schimb daca vrei ceva super elegant se potriveste de minune olivul cu mobila wenge. Mai e o culoare, nu stiu cum sa-i spun, nu gri, imagineaza-ti culoarea elefantului. Si acea culoare se potriveste cu wenge. Bafta si pana la urma sa-ti iasa asa cum iti doresti!

5 răspunsuri:
| yunnyaaa a răspuns:

Crem love struck

| yunnyaaa a răspuns:

Sau oricum o culoare deschisahappy

| Codruta a răspuns:

O culoare deschisawinking

| roxanau explică:

As vrea concret o culoare...ca trebuie sa fie ceva deschis stiu si eu...

| IulianAc a răspuns:

Daca mobila din living are o culoare wenge, iar parchetul este de asemenea intunecat, ar merge o culoare care sa contrasteze cu aceste tonuri inchise, pentru un aspect echilibrat si armonios. O varianta interesanta poate fi culoarea gri, care poate fi o alegere neutra si sofisticata pentru perete. De asemenea, o alta optiune poate fi o nuanta de bej sau crem, care poate adauga un aspect cald si primitor. La Acaju beneficiezi de consultanta telefonica gratuita in alegerea mobilierului pentru living, pentru a te asigura ca alegi cele mai bune optiuni.