| anonim_4396 a întrebat:

Ce culoare(culori) sa imi vopsesc peretii din living? Mobila este wenge si canapeaua negru cu crem.Sunt o fire vulcanica si bucuroasa.

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca ar merge o culoare care sa fie in contrast cu culorile inchise ale mobilei si canapelei, cum ar fi rosu inchis, caramiziu sau mov ceva mai aprins.

| itscloudyoutside a răspuns:

Ai putea încerca crem, un maro deschis, sau un fel de roz-portocaliu (culoarea caisei).

| Roxanna197a a răspuns (pentru itscloudyoutside):

Asa ii vopsita acum...alcumvawinking

| lilith666 a răspuns:

Voseseti living-ul cu verde crud, negru, mov, alb( stii u culori inchise)