| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce sa dau peste parchet (e un parchet mai vechi din lemn) ca sa nu ma trezesc cu gandaci, dar nici sa nu fie toxic pentru mine?

5 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Romparasect de la farmacia veterinara. Am mai scris instructiunile la o alta intrebare ulterioara intrebarii tale, le poti citi... si daca te vei hotara sa-l folosesti... succesul este garantat si 2-3 ani. Ultima data cand am dat in casa a fost in urma cu 4 ani, si inca nu am probleme. Respecta instructiunile intocmai...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceara de parchet si lustruit. intai raschetat, si ceruit, lustruit. oglinda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand regentul de la alindc,in sfarsit am scapat de gandaci.

| Chocolate a răspuns:

Pronto pentru parchet.il face stralucitor, frumos... dar pentru gandaci iti recomand cand pleci in vacanta sa umpli parchetul cu maxim 2 spary'uri pentru gandaci...cand vi din vacanta scapi 90% din ei...devil...

| deac11 a răspuns:

Vand Regent ,cea mai buna solutie impotriva gandacilor(cu regent am scapat si eu),15 lei fiola.tel.0720027651