| FataAmintirilor a întrebat:

Cui va plec florile si cui le place sa le ingrijeasca?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! mie imi plac florile si nu las pe altcineva sa aiba grija lor decat atunci in caz de forta majora...in rest e "operatiunea" mea
O seara buna!

| FataAmintirilor explică (pentru caramela):

Felicitari ca iti plac florile laughing! iti doresc si eu o seara buna!

| FataAmintirilor explică (pentru FataAmintirilor):

IMI CER SCUZE! am gresit cu fata aia care rade, am pus gresit fata....normal era asa happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine poate sa nu "iubeasca" o floare? Sint ca un suflet, daca stii sa le vorbesti, ele stiu sa asculte si sa te multumeasca.Mult noroc.