| mihaela_3425 a întrebat:

De curand am achizitionat un ghiveci de capsun curgator. Vreau sa stiu mai multe despre ingrijirea lui. Daca ma poate ajuta cineva, invatandu-ma cum sa-l ingrijesc cel mai bine pe perioada de iarna i-as fi recunoscator, e atat de frumos si nu vreau s-al pierd.

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

Incearca sa cauti pe google. daca nu gasesti trimite-mi mesaj si o sa iti trimit informatiwinking(De fapt mama...si ea are)laughing

3 răspunsuri:
| hapy a răspuns:

Nu exista capsun curgator, sunt reclame ieftine! poate sta afara in pamant acoperit cu frunze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Socrul meu cultiva capsuni in ghiveci de ani de zile. Iarna ii tine in pivnita si la ora asta au flori.Deci merge.
trebuiesc niste ghivece mai mari cam de 5 l cu o buna drenare si pamant fertil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tine-l in casa.