| IsabelaIssa a întrebat:

De unde pot cumpara plasa de gard ieftina?

Răspuns Câştigător
| Magnifico a răspuns:

Nu face nimic. Uite aici http://www.practicmagazin.ro/......autare.php

12 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Si Dedeman sta bine la capitolul constructii poti face si aici o vizitawinking

| IsabelaIssa explică (pentru Magnifico):

Da. dar nu are in orasul meu. happy Asa am gasit mai multe pe net, dar cam scumpe.dar daca as fi gasit second ar fi fost excelent. Merci oricum pentru raspuns happy

| Magnifico a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Cu placere...dar nu inteleg cum adica "nu are in orasul meu"? Nu este Dedeman acolo sau nu aduc plasa?thinking

| IsabelaIssa explică (pentru Magnifico):

Nu exista in orasul meu happy Scuze de exprimare big grin

| IsabelaIssa explică (pentru Magnifico):

Multumesc happy

| Magnifico a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Nu ai pentru ce.Ai gasit aici?happy

| IsabelaIssa explică (pentru Magnifico):

Da... cat de cat big grin

| Magnifico a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Ok

| ombladon a răspuns:

De la aprozarstraight face vezi si tu la magazinele cu materiale de constructii...

| LoL2000 a răspuns:

Dedeman smug

| Emilia1015 a răspuns:

Bricostore