| assa a întrebat:

Executez lucrari de amenajari interioare si exterioare : placari cu gresie si faianta, parchet, rigips, instalatii electrice si sanitare, zidarie nevada, montat usi metalice si de interior, gleturi, tencuieli, zidarie, zugraveli, sape autonivelante, fatade, finisaje de lux, apartamente/case la cheie. pentru mai multe detalii id, ul de mess: byaanahi2008 sau emailul: byaanahi2008@yahoo.com

6 răspunsuri:
| carpediem a răspuns:

Daca "executezi" la fel cum scrii, e clar. Vorba lu' Larix.

| Angel0 a răspuns:

"Executezi" cam prea multe meserii diferite.

| yanis a răspuns:

Bine ca executezi...nu-ti trebuie multa carte daca executezi toate astea...

| Timberland a răspuns:

Cred ca ar fi trebuit sa specifici si orasul din care esti, ca banuiesc ca nu te deplasezi in toata tara

| assa explică:

Am facut o greseala si gata sariti toti? vaai...
chiar ma deplasez in toata tara