| assa a întrebat:

Execut lucrari de amenajari interioare si exterioare : placari cu gresie si faianta, parchet, rigips, instalatii electrice si sanitare, zidarie nevada, gleturi, tencuieli, zidarie, zugraveli, sape autonivelante, fatade, finisaje de lux, apartamente/case la cheie. pentru mai multe detalii id, ul de mess: byaanahi2008

2 răspunsuri:
| dani9354 a răspuns:

Si intrebarea care este, fratilor nu transformati TPU in site de publicitate, si apropo: frumoasa meserie ti-ai ales, ca fata iti merge super ok! Penibil fratilor, penibil traim in Romania...

| black1white a răspuns:

chatterboxcui ii pasa?! aloo!tongue