| DjTactumare a întrebat:

Nu este o intrebare dar poate fi util anuntul meu, daca cineva din Bucuresti sau din apropiere de Bucuresti vrea sa construiasca o casa, sau tot ce depinde de domeniul constructiilor(tencuieli, zidarii, sape, hidroizolatii terase blocuri, placari cu rigips, polisitiren, faianta, gresie, zugraveli, montam sobe, curatam sobe, instalatii sanitare va rog sa apelati cu incredere la mine prin mesaj privat pe TPU.

Multumesc.

3 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Mulțumim, e bine de știut, spor la treabă și la clienți.

| Valorosu_Ion_1981 a răspuns:

Cu o simpla cautare pe internet cautand Hidroizolatii Terase i-am gasit pe cei de la www.hidroizolam.ro cu un anut pe google Oferim executam - Hidroizolatii la cele mai mici preturi pentru terasele de bloc, Reparatii hidroizolatii acoperis terasa, termen scurt de executie si garantie. tel: 0724828360