| gabos98 a întrebat:

Ma puteti ajuta cu niste poze cu garduri?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Http://www.google.es/......tp?/images Aici vezi si cu publicitate si garduri conventionale.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/images

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe google imagini poze gu garduri... sau intri pe http://www.bio-dom.ro/

| playstow a răspuns:

Www.casafieruluiforjat.ro
sau poti vizita gardul meu:intri pe faceebook faci o cerere de prietenie lui bucataru anatoli si vei vedea la sectiunea fotografii un model deosebit. daca te intereseaza putem discuta

| EHM a răspuns:

Salut, daca imi dai o adresa de e-mail, iti trimit cateva poze cu modele. Bafta