| Vladjs a întrebat:

Planuiesc sa ma mut singur in chirie(ceva mic)si as vrea sa stiu aproximativ cat ar costa facturile lunare pentru o persoana.Se poate trece peste 500?(cu tot cu caldura)

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

In functie de locuinta, se poate trece de 500, mai ales in sezonul rece. Poti da 400 doar pe gaz/gigacalorii, plus inca vreo 200 pe celelalte. Depinde mult ce prinzi, la ce te abonezi...
Eu de exemplu abia ajung la 100 de lei cu electricitatea, gaz n-am, internetul e 15 lei, incalzirea pe lemne. Aproape ca stau 'moca'.