| danielsan83 a întrebat:

Salut cat mai costa un metru patrat de izolatie impreuna cu materialele si tencuiala decorativa dar fara materiale doar manopera. Va multumesc si astept un raspuns din partea dvs

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Depide ce izolezi, grosimea lucrarii, locul ( interior sau exterior), calificarea executantului.

| danielsan83 explică (pentru neutrino):

Polistiren expandat de 10 cm exterior

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de materiale omule, "dai un ban dar stai in fata", care este suprafata si ce polistiren doresti, extrudat, expandat, grosimea?