| GoGo23g a întrebat:

Salut TPU

Cum scap de gandacii aia negri de bucatarie cred

Ii tot gasesc seara in cada si prin baie... am dat cu spray dar a doua zi e la fel... ce pot face mi.e scarba de ei

Ms

Răspuns Câştigător
| PiinkSmiile a răspuns:

Te muti intr-un alt bloc laughing Glumeam.
Exista in farmaciile veterinare solutie lichida la fiola care se numeste Regent si pe care o prepari doar cu un litru de apa, ca sa fie mai concentrata.Stropesti locurile in care ai vazut ca sunt gandaci, mai ales pe la instalatiile sanitare, tevi si pe la marginile peretilor.Vei repeta aceasta operatie zilnic, timp de o saptamana.

2 răspunsuri:
| LIN2010 a răspuns:

Problema reaparitiei gandacilor nu-ti apartine, oricat vei incerca sa -i distrugi, tot o sa vina de la ceolalti vecini, trebuie facuta o dezinsectie totala a blocului.Respecte

| rafael333RKO a răspuns:

Te duci la farmacie si ceri niste prafuri care le amesteci cu galbenusi de ou si cartofi.gandacii dispar imediat, am avut si eu