| anonim_4396 a întrebat:

Saluuut! Am un loc in casa unde as vrea sa fac o schimbare, in momentul de fata am o masina de cusut traditionala. Ce as putea sa pun in locul acesteia? Tin neaparat sa mentionez ca e langa soba. M-am gandit la ceva planta/floare, dar e vorba de o caldura destul de mare pe timpul iernii.
Multumesc anticipat!

13 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pastreaza-ti masina de cusut si invata s-o folosesti!
Nici nu stii cat de util poate fi si cati bani buni poti economisi cu ea!
Pana ce n-o folosesti, o poti folosipe post de masuta, acoperita cu o fata de masa.

| lCupidon a răspuns (pentru Bula):

Am alt loc in casa pentru ea. STIU sa o folosesc si imi este foarte utila, dar ii sta mult mai bine in alt loc, mai ales ca nu este deloc estetica intr-o camera usor modernizata.

| darrio2007 a răspuns:

Pune o boxa ca sa asculti manele.

| lCupidon a răspuns (pentru darrio2007):

Nu multumesc, iti las boxa tie, domnule dario2007

| darrio2007 a răspuns (pentru lCupidon):

Nu-mi plac manelele si am gagică. Nu m-am despartit de ea.

| IceRope a răspuns (pentru darrio2007):

laughing I-ai dat direct la temelie cu manelele.
Să pună și un TV vechi acoperit cu un mileu. big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru IceRope):

E luată din altă intrebare a lui.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Langa soba?
Suportul de uscat haine.
Cu placere!

| gabicoo a răspuns:

O floare artificială sau un fotoliu!

| lCupidon a răspuns (pentru gabicoo):

Nu am nevoie de fotolii/scaune, am destulelaughing Florile artificiale dupa parerea mea sunt de tot rahatul!
mersi oricum de raspunshappy

| IceRope a răspuns:

Dacă e lângă sobă, aranjează frumos o grămadă de lemne și mai termină cu figurile astea de mare boier, care visează numa' Ikebana și Feng Shui.

| lCupidon a răspuns (pentru IceRope):

Ce-ai patit copilu' tatii, te-a luat valu'? eu am pus o intrebare serioasa.
ca raspuns la raspunsul tau: este vorba de o soba dubla, care are gaura sa pun lemne in alta camera. Ce sens ar avea sa fac o gramada de lemne daca nu am gura in camera respectiva? e ca si cum ti-ai pune gramada de lemne intr-o casa fara soba, cu incalzire pe gaz.

| IarsiIar a răspuns:

Poti sa muti un fotoliu din alta parte.
Langa soba, va avea mare cautare.