| Medema a întrebat:

Stie cineva cum se foloseşte roller-ul de curatat scame cu lipici? Mai ales cum ii schimb foitele alea!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Foitele alea se desprind dupa fiecare folosire si ramn cele de sub ele

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ala il scoti din hartia lui si dai pana vezi ca nu mai e lipicios, are mai multe utilizari nu e de unica folosinta. Are instructiuni de folosire pe ambalaj.

| DaNyHoOp3r2013 a răspuns:

Pai rola aia se da jos si cumperi alta happy

| Denisiia a răspuns:

E simplu, sunt mai multe foite si dupa ce ai terminat cu prima se rupe si se arunca happy

| Medema explică (pentru Denisiia):

Cum se rupe mai usor? Ca eu ma chinui sa le rup!