| AndreaDanci a întrebat:

Unde cautati oameni sa va lucreze prin curte la tara cand aveti nevoie? Nu gasesc un om serios pe internet si prin sat daca intreb nu stie nimeni

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vorbeste cu popa satului sau cu primarul, etc.
Ei iti pot recomanda pe cineva.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baiatul meu si cu nora-mea aduc tigani dintr-un sat apropiat (la ei in sat nu sunt tigani).

| Trixt3r a răspuns:

Prin satul respectiv, poate, daca pe acolo nu-i altceva de munca.

| Alex9999999999999999999 a răspuns:

In locul tau as cauta un copil care vrea sa faca bani rapid la 14-15-16 anihee hee. Copii sunt ambitiosi si fac chestii daca ii platesti.DAR nu da bani inainte ca dispare motivatia.Copii sunt mai corecti decat adultii pentru ca ei inca n-au dat de ''viata nedreapta''

| qathaliyn a răspuns:

Postează pe grupul de Facebook al satului, sau pe pagină.