| anamaria2000 a întrebat:

Unde gasesc regent pentru gandaci de bucatarie in Iasi?

Răspuns Câştigător
| machupicchu a răspuns:

Regentul nu se mai gaseste in farmacii, este interzis uzului particular. Poti folosi ROMPARASESCT, cu aceleasi efecte si in acelasi mod de sigurata ce treabuie respectat cu strictete, ma refer la modul de utilizare(cu multa atentie si cu precizarea ca trebuie sa inchizi camerele respective si sa intri in ele doar dupa ce s-a uscat complet pe pardoseala, pentru animale si om fiind inofensiv numai dupa uscare, ca si regentul, si cred ca stii ca se repeta la 7 zile dezinsectia respctiva). Succes si mare atentie...

4 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

@anonim: daca doar "ai auzit", si nu ai incercat... poti sa uiti ce ai auzit... incearca-l si vei scapa de tot ceea ce inseamna insecte. si costa numai 5, 5 roni la farmaciile veterinare.
Repet : atentie mare cu solutiile insecticide de la farmacii veterinare...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

La toate fitofarmaciile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am auzit ca romparasectul miroase foarte urat, eu am luat un insecticid numit Insecticide 2000, costa cam 20 si il poti gasi in farmaciile veterinare, dar eu tot am mai vazut gandaci deci nu stiu ce sa zic... cred ca trebuie sa cumperi mai mult ca sa scapi de ei, poate la tine va merge...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Romparasectul are alta formulare speciala pentru animale, deci nu are eficienta in combaterea gandacilor, desi contine fipronil, eu efectuez deratizari si dezinsectii in targoviste, detin un stoc de regent este expirat dar isi face treaba cu doza putin marita! pentru cine are incredere 5ml/2lt apa/ 15 ron, nitu_marian@ymail.com