| lumy4u a întrebat:

Voi CUM ati scapat de gandacii de bucatarie?

9 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Sunt magazine speciale cu așa ceva. Este o soluție foarte bună, puțin lipicioasă și se dizolvă în apă, apoi stropești în locul „problemă"(nu mai știu cum se numește sincer, eu o foloseam pentru furnici, însă e recomandată pentru mai multe urâțenii... inclusiv gândaci!)
Fugi și întreabă, cere ceva de dizolvat și cel care vinde va știi ce să-ți ofere.

| lumy4u explică (pentru h3r):

Am incercat, nu a mers

| h3r a răspuns (pentru lumy4u):

Cu ce ai încercat?

| lumy4u explică (pentru h3r):

Cu o chestie care se dizolva in apa, nu stiu cum se numeste, exact cum ai zis tu

| h3r a răspuns (pentru lumy4u):

Mă îndoiesc că e cea recomandată de mine. E imposibil...e prea bună!
Și mai poți încerca ceva. Este chiar lipici pe care îl pui în locurile unde-ai văzut cel mai des gândacii. Și ăsta e bun... Ori dezinfectezi toată bucătăria!

| Wehrmacht a răspuns:

Asteapta pana nu ai ce face.Cand ai ajuns in starea asta si plictiseala-i in floare ia o ceva cu care sa ii omori si du-te la vanat de gandaci.

| BlueViP a răspuns:

Cu o solutie cumparata de la farmacie.

| lumy4u explică:

Am pus la categoria asta pentru ca e cea mai populara tongue sau cel putin asa cred laughing oricum mersi pentru raspunsul tau funny tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru lumy4u):

E si funny dar te-am si ajutat kiss