| Katoteshika a întrebat:

Anime gen Akatsuki no Yona?

Răspuns Câştigător
| Yonaa a răspuns:

Păi, nu ştiu anime-uri să se asemene foarte mult dar uite : Hiiro no Kakera, Earl and Fairy, Akagami no Shirayukihime, Arcana Famiglia, Kamisama Hajimemashita, Tokyo Ravens. Ţi le recomand pe toate. Dar, după mine, cel care se aseamănă e Brave 10. Dacă nu l-ai vizionat deja te sfătuiesc să o faci. Sper că te-am ajutat! ^_^

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight chiar merită. Nu e chiar asemănător dar unele șcene sunt de dragoste.

| Katoteshika explică (pentru OnuOnulică):

Merci dar l-am vazut

| Sakura13574 a răspuns:

Akagami no shirayukihime?

| Katoteshika explică (pentru Sakura13574):

Multumesc dar il vizionez

| UnSimpluRoman a răspuns:

Eu iti propun sa urmaresti Hunter x Hunter