| BlackRaven45 a întrebat:

Imi puteti spune un anime gen Akatsuki no Yona? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Akagami no shirayukihime ~
Earl and fairy
Hakuouki
Soredemo Sekai wa Utsukushii

| Yuki24 a răspuns:

Arslan Senki este foarte asemanator cu Akatsuki no Yona, mie una imi place si cred ca o sa iti placa si tie.

| Yonaa a răspuns:

Îţi spun eu câteva, dar nu cred că se aseamănă :-s : Hiiro no Kakera, Brave 10, Arcana Famiglia. Ştiu că sunt puţine >.< Dacă mai îmi amintesc, îţi mai spun. ^.^

| SebastianRTX a răspuns:

Poti urmari Regele Shaman dar are doar 67 de episoade. Sau la Naruto care are cateva sute de episoade. Are si continoarea " Naruto Shippuden" care m.i se pare cel mai tare anime din lume laughing)