| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Anime noi 2018 drama si dragoste, va rog?

Răspuns Câştigător
| damnedwolf a răspuns:

Ar fi o posibilitate la urma urmei nu i-a fost gasit trupul
totus se poate sanu mai fi ramas nimic din el din cauza exploziei avand in vedere cat de ranita a fost si violet
nu stiu dar cu episod ce trece devine tot mai trist macar finalul sa fie fericit

8 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Highschool DxD Hero. laughing
Inca n-a aparut.

| Lykan a răspuns:

Tocmai ce a inceput anul mai asteapta poti incerca MAL ca sa urmasti ce animeuri noi apar si care merita vazute.

| damnedwolf a răspuns:

Daca vrei sa vezi un anime romantic sa zicem asa iti recomand sa vezi animele mai vechi ca cele noi nu mai prea au romantism
rar gasesti unul care sa fie acceptabil
totusi incearca violet evergarden am auzit ca este foarte frumos
de si inca nu l-am vazut dar mi-a fost recomandat
totusi daca vrei anime romantice mai vechi zi si iti dau ca am vaz destule

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru damnedwolf):

Deci mi-ai dat un anime super dramatic dar si frumos multumesc!

| damnedwolf a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

M-am apucat si eu de el si imi pare super dar nu foarte romantic
daca vrei ceva mai romantice incearca asta
tonari no kaibutsu kun
suji ite na eu
lovely complex
ookami shojo to kuro ouji (asta ii unu dintre preferatele mele)
kimi ni todeke acesta este un slow romance dar ii foarte frumos te va atrage cu siguranta
kaichou wa maid sama
dar tin sa mentionez ca toate sunt mai vechi

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru damnedwolf):

Mulțumesc le-am văzut pe toate sunt superbe! As vrea ca maiorul sa trăiască...

| mnfjgjfgtmfgktrgfo explică (pentru damnedwolf):

Bine ar fi sa fie fericit

| damnedwolf a răspuns (pentru mnfjgjfgtmfgktrgfo):

Ar fi o posibilitate la urma urmei nu i-a fost gasit trupul
totus se poate sanu mai fi ramas nimic din el din cauza exploziei avand in vedere cat de ranita a fost si violet
nu stiu dar cu episod ce trece devine tot mai trist macar finalul sa fie fericit

| Valtok a răspuns:

Hentai