| GaGy a întrebat:

Nu stiti niste anime cu multa dragoste si drama?
Dar sa nu fie homo sau lezbi ^_^

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

"Nana" mi se pare destul de bun,"Angel Sanctuary", Shugo Chara (mi-a placut acum cativa ani cred)etc.sunt foarte multehappy

| bogdan74688 a răspuns:

Pradise Kiss se potriveste cel mai bine, si dragoste, enorma, si foarte multa drama. Nu are multe episoade.

| Fαntαsy a răspuns:

Ar fi : Nodame Cantable, Full Metal Panic Fumoffu, Love Hina, This Ugly world beautiful yet, Ichigo 100%, School days, Inukami, Honey and Clover... happy

| 인스피릿 a răspuns:

Fruits Basket n-a mentionat nimeni? Intr-adevar, in anime nu prea este romance, adica anime-ul urmareste manga-ul pana in momentul in care se indragostesc. Ti-l recomand happy Ar mai fi Marmalade Boy, Lovely Complex thinking Si restul s-au cam mentionat.

| maddy0212 a răspuns:

Nana, Paradise Kiss, Bokura ga ita, Lovely complex, Vampire Knight

| maddy0212 a răspuns:

Also, Itazura na kiss

| MrsDraculescu a răspuns:

Full metal alchemist brotherwood(e si cu lupte)
kilari(minunat)
Toradora!
honey and colver

| andrada_8531 a răspuns:

Bokura ga ita si lovely complex -> loved them all!

| Kat_6866 a răspuns:

School Days; X!

| Angel of darkness a răspuns:

Vampire knightbig grin

| Chemical a răspuns:

Nimeni nu a spus de Clannad?!?! sau nu am fost eu atent big grin
oricum, Clannad! nu ma uit eu la anime de dragoste. dar acesta a fost ceva diferit... Pe mine nu m-a captivat dupa primul episod, dar am decis sa ma uit la cateva, dupa care m-am uitat la ambele sezoane in cateva zile laughing