| YoureGoingDown a întrebat:

Anime-ul ecchi preferat? big grin... pana in moment eu ma invart intre HOTD si DxD new... chiar daca HOTD nu a avut prea multe faze ecchi, mi-a placut foarte mult si astept continuarea care va fi destul de curandwinking

12 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Kiss X sis oarecum. Maji de Watashi ni Koi Shinasai, B Gata H Kei. Ca să fie clar, pentru mine un anime nu-i ecchi când are multe fete cu ţâţe mari, ci atunci când în mai toate părţile sunt scene perverse. Sau dacă nu mai toate, măcar cele care sunt să fie pe bune.

| YoureGoingDown explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Daca ar fi toate in toate partile scene perverse nu s-ar mai numi "ecchi" ci "hentai"winking... Kiss x sis e oarecum ok doar ca e prea mult "incest" la un moment dat intrece orice masura laughing mai ales ultimul ova care a aparut cu profesoara aia depaseste orice limita laughing

| 六兆年と一夜物語 a răspuns (pentru YoureGoingDown):

Dacă ar întrece limita nu ar fi hentai?hee hee

| YoureGoingDown explică (pentru 六兆年と一夜物語):

Depinde cat de multwinking

| Sociopat a răspuns:

Sora No Otoshimono.
2 Sezoane, 1 film si mi se pare ca sezonu 3 e confirmat.

| ryuu a răspuns:

Hey.
Eu as spune ca DxD ar fi pe primul loc. Restul locurilor ar fi ocupate de (ordinea nu conteaza): To LOVE-Ru; R-15; HOTD (ceva mai putin) s.a.m.d. big grin

| YoureGoingDown explică (pentru ryuu):

Asa cred si eu ca Dxd l-as prefera mai multwinking... dar cine stie poate sezonul urmator de la HOTD o sa ma impresioneze mai multwinking

| ryuu a răspuns (pentru YoureGoingDown):

Din cate imi aduc aminte, la capitolul Ecchi nu evolueaza in manga. Dar poate o sa ne faca o surpriza, daca o sa faca un sezon 2. Inca sunt optimist in privinta asta. big grin Desi, din 2011 pana in primavara 2013 nu a mai aparut nici un cap, iar din primavara pana in prezent nu a mai aparut nici un cap.

| YoureGoingDown explică (pentru ryuu):

Al doilea sezon a fost confirmat deja : http://hsofthedead.com/highschool-of-the-dead-season-2-returns-2013/... doar ca nu se stie inca data exacta;)

| ryuu a răspuns (pentru YoureGoingDown):

A, multumesc ca mi-ai spus.winking

| YoureGoingDown explică (pentru ryuu):

N-ai pentru cewinking

| ピンク a răspuns:

Kampfer :3 si dupa DxD