| Psygo a întrebat:

Anime-uri gen Sakurasou no Pet na Kanojo? (Comedy, Drama, Romance, School, Slice of Life)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey! happy uite aici o lista cu anime-urile mele preferate de genul acesta:

Baka to test to shoukanjuu
Boku wa Tomodachi ga Sukunai
Saekano
Clannad (e extrem de dramatic)
they are my noble masters
yuruyuri
shuffle
kaichou wa maid-sama
Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru
NouCome
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de
Prison School
Sakurasou no pet no kanojo
Golden Time

Majoritatea nu au actiune din cele de mai sus tongue Sunt si 2-3 cu putin fantasy dar nu prea sunt batalii sau chestii... Dar daca te-a impresionat Sakurasou no pet atunci iti recomand cel mai mult Golden Time, Kaichou wa maid-sama, si boku wa tomodachi ga sukunai, dar bineinteles, toate merita vizionate happy dar ai putea incepe cu cele 3 ^^

Vizionare placuta! sper ca te-am ajutat happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oops am zis si de sakurasou no pet laughing scuze.

| Psygo explică (pentru anonim_4396):

Thank you ^_^

| anonim_4396 a răspuns (pentru Psygo):

Cu placere ^_^

9 răspunsuri:
| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Bokura wa minna kawaisau daca nu l-ai vazut inca, ofc

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns (pentru NarutoGokuIchigoHarryPotter567443):

Sau tonari no kaibutsu kun, le recomand pentru ce cauti tu ca eu le-am vazut

| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight, Clannad.

| Sakura13574 a răspuns:

Ao haru ride
Tonari no kaibutsu kun
Kaichow wa maid sama
Romeo x Juliet
Nishi no yoki majo