| RorySan a întrebat:

Buna!
Am termina sa vizionez anime-ul Mahou Sensou si am ramas gen What?
Ce final ....finalul nu mi-a placut absolut deloc.
Dar anime-ul a fost cat de cat frumos, imi plac genurile astea de anime in care el nu este asa puternic si dupa devine. Dar finalul tot nu mi-a placut...

Cei care l-ati vazut, ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu l-am văzut, dar dacă îți plac anime-urile cu magie atunci îți recoamnd Rozen Maiden.

| RorySan explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc mult!
Da imi plac mult cele cu magie mai ales cand personajele dobandesc puteri noi pe care ei nu le stiau ca le au si asa mai departe
Mersi inca o data

| RorySan explică (pentru OnuOnulică):

Ai cont pe my anime list
vreau sa iti dau cerere daca se poate happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru RorySan):

Cu plăcere. Nu am cont pentru că nu sunt un așa mare fan anime.

| єχcєєℓ a răspuns:

Inceputul a fost chiar ok dar pe parcurs nu am mai inteles absolut nimic.A fost un mare fail.