| ElleAhx a întrebat:

Hey! De curand am inceput sa vizionez anime-ul Pupa si mi se pare unul dintre cele mi proaste anime-uri pe care le-am vazut vreodata. Voi ce parere aveti?

8 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

E mai bun ca Boku no Pico laughing

| Akkila a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Eu prefer Boku no Pico

| Dalyan a răspuns:

Buna, sunt de acord cu tine.Am asteptat mult anime-ul si am ramas profund dezamagita de el.Pe langa faptul ca are doar 5 minute dintre care doar vreo 3 e episodul in sine, a fost si o incercare esuata de a-l face horror, unele episoade nu se leaga intre ele(poate ca asta e si idea, nu stiu). Oricum daca vrei sa il intelegi iti propun sa citesti manga, acolo e mult mai explicit (ca in fiecare manga de altfel), acolo chiar vezi povestea.

| xSequel a răspuns:

Persoanele au gusturi diferite. Mie personal mi se pare ca doar sangele(gore-ul) face tot anime-ul. Povestea consta din Yume care trebuie sa-si manance fratele; nu ma atrage deloc.

| CătălinB02 a răspuns:

Buna, sunt de acord cu tine.Am asteptat mult anime-ul si am ramas profund dezamagit de el. Este groaznic, nici nu mai are rost sa te uiti la el.

| YoureGoingDown a răspuns:

Mie mi se pare interesanta in afara faptului ca episoadele sunt de 5 minute, e destul de ok.
Oricum nu ma asteptam la mai mult de la el dar de plictiseala mergewinking

| hiseu a răspuns:

Mie mi se pare ca este un anime destul de tare, chiar daca este un pic sadic de felul lui.Acest anime este unul horror. Poate de asta nu iti place.Crede-ma, exista anime-uri mult mai proaste decat asta.

| DudutzaDu19 a răspuns:

Mie mi se pare destul de bun. Din pacate, episoadele au doar 5 minute. Nu sunt eu fan anime horror, dar acesta chiar mi s-a parut mai bun ca altele. Din nefericire, au cam esuat.