| Rosenzweig a întrebat:

Daca puteti sa ma ajutati,va rog frumos, sunt genul de fata care se uita anime-uri genul school,cu muzica si dragoste... in fine, am inceput sa urmaresc la corda D'oro primo passo si nu gasesc de la episodul 11 in romana, sunt traduse in engleza si stau cam prost cu engleza deci daca puteti sa ma ajutati v-as fi recunoscutatoare

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Anime-ul este in curs de traducere. Deci trebuie sa ai rabdare.

| Rosenzweig explică (pentru ryuu):

Da am vazut ultimul ep adica 10 a fost tradus pe 2 ianuarie 2014 pe anime.G

2 răspunsuri:
| TempestUV a răspuns:

Nu ai sa le gasesti in romana.Asteapta pana sunt traduse daca nu apucate sa inveti engleza.