| CorinaReg19 a întrebat:

stie cineva benzi desenate frumoase? am citit pe internet w.i.t.c.h. pana la ultima revista si imi pare atat de rau ca s a terminat... devenise o mare parte din timpul meu... dau funda happy

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Www.miauti.blogspot.ro e un blog care recomanda benzi desenate

| Piticutza16Ioana a răspuns:

Intr-adevar, am citit si eu W.I.T.C.H. si mi s-a parut o carte frumoasa si plina de aventura. Iti recomand cartile '' Jurnalul unui pusti'', "Insemnarile unei pustoaice" si cartea "Marele Nate". Sunt foarte frumoase si merita citite! Sper sa te ajut! happy

| CorinaReg19 explică (pentru Piticutza16Ioana):

Ok chiar ma voi increde in tine si voi citi big grin multumesc mult