| Black_Deea_1998 a întrebat:

are cineva idee daca apare sezonul2 highschool of the dead sau sezonul 2 din uta no prince-sama?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Pei, am citit povestea in continuare de unde s-a terminat anime-ul. Ceea ce iti propun sa faci si tu, daca vrei sa afli ce se intampla in continuare.
Lectura placuta! Daca ai de gand sa o citesti.

6 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Buna.
Din cate stiu HOTD nu o sa aiba un al doi-lea sezon.
Cat despre "Uta no Prince-sama: Maji Love 1000%", o sa fie un al doi-lea sezon care se numeste "Uta no Prince-sama: Maji Love 2000%". Iar data aparitiei o sa fie in Aprilie 2013.
http://myanimelist.net/......_Love_2000

Craciun Fericit!;)

| Black_Deea_1998 explică (pentru ryuu):

Multumesc la fel! dar ai idee daca ar exista un sarut intre nanami si unul din baieti in sez 2 sua daca se va intampla ceva mai palpitant? [pacat ca nu apare sez 2 din hotd era cel mai bun anime cu zombie]

| ryuu a răspuns (pentru Black_Deea_1998):

Din pacate nu am idee ce se intampla mai departe un "Uta no Prince-sama". Abia astept sa apara sezonul doi. big grin
Iar referitor la HOTD. Si mie imi pare rau ca nu apare si sezonul doi. Dar dupa ce am terminat de vizionat anime-ul nu am mai rezistat si am urmarit povestea din manga.hee hee

| Black_Deea_1998 explică (pentru ryuu):

In manga mai da cv in + decat in anime?

| ryuu a răspuns (pentru Black_Deea_1998):

Pei, am citit povestea in continuare de unde s-a terminat anime-ul. Ceea ce iti propun sa faci si tu, daca vrei sa afli ce se intampla in continuare.
Lectura placuta! Daca ai de gand sa o citesti.

| becky2000 a răspuns:

Din uta no prince sama apare in august 2013

| Black_Deea_1998 explică:

Pacat ca nu mai apare si sez 2 din hotd dar in uta no sez 2 oare va exista vreun sarut intre nanami si unul din baietii aia?