| lSarcastiquel a întrebat:

Care cuplu va place cel mai mult : 1. Misaki si Usui (Kaichou wa maid-sama) 2.Yuuki si Zero / Yuuki si Kaname (Vampire Knight) 3.Risa si Otani (Lovely Complex) 4.Nanami si Yano (Bokura ga Ita) 5. Louise si Saito (Zero no Tsukaima) 6. Kotoko si Naoki (Itazura na Kiss ) 7.Asuna si Kirito (Sword Art Online) 8.Mei si Yamato (Sukitte ii na Yo) 9.Shizuku si Haru (Tonari no Kaibutsu-kun).

Răspuns Câştigător
| Stil a răspuns:

Din punctul meu de vedere...Toate.
Nu stiu cum as putea alege din atatea povesti minunate. Fiecare poveste este frumoasa in felul ei. Eu am trait numeroase emotii, sentimente urmarindu-le... Absolut toate m-au surprins intr-un mod placut, aratandu-mi ca 'dragostea' este compusa din multe lacrimi, oportunitati, zambete, vorbe dulci, cuvinte aspre...si multe altele.
Acum...as putea sa spun ca. Am o mica slabiciune pentru Usui si Misaki, Kaichou wa maid-sama fiind unul dintre anime-urile mele preferate.
Dar, in general vorbind, 'toate imi plac cel mai mult' happy

4 răspunsuri:
| ayosmdk a răspuns:

Nu pot sa aleg...
Toate animele astea sunt super.
Totusi, am o mica mica slabiciune petru Misaki si Usui.
Toate cuplurile sunt dragute, dar Kaichou wa maid sama a fost primul anime pe care l-am vazut happy

| ShadeAdda a răspuns:

Imi plac absolut toate cuplurile de mai sus dar daca as avea neaparat de ales unul dintre ele ar fi Louise si Saito big grin Sunt adorabili laughing

| Buffulete a răspuns:

Pai Nanami si Yano, deoarece sunt foarte, foarte draguti impreuna. El e asa mai rebel, iar ea mai timida...se potrivesc perfect!
Si Shizuku si Haru, nu stiu de ce...dar ador cuplurile astea in care ei sunt foarte diferiti si totusi se iubesc.
La fel si: Risa si Otani si Nanami si Yano.

Pa-pa. :*

| PikaPiku a răspuns:

La fel, toate imi plac si mie, dar fara indoiala Misaki si Usui sunt preferatii mei.