| lSarcastiquel a întrebat:

Care cuplu va place cel mai mult: 1. Misaki si Usui (Kaichou wa maid-sama) 2.Yuuki si Zero / Yuuki si Kaname (Vampire Knight) 3.Risa si Otani (Lovely Complex) 4.Nanami si Yano (Bokura ga Ita) 5. Louise si Saito (Zero no Tsukaima) 6. Kotoko si Naoki (Itazura na Kiss ) 7.Asuna si Kirito (Sword Art Online) 8.Mei si Yamato (Sukitte ii na Yo) 9.Shizuku si Haru (Tonari no Kaibutsu-kun).

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

Dintre astea, Misaki si Usui, dar fara astea, tomoe si nanamilove struck.

4 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Yuuki și Zero

| DenisaLuciaBarbu a răspuns:

Yuuki si Zero:X:X Best anime couple ever!

| OnuOnulică a răspuns:

Vampire knight.

| silvipisicutza a răspuns:

Yuuki si Kaname... cel mai foarte perfect cuplu! Dupa Elena si Damon care sunt cel mai foarte extrem de perfect cuplu EVER! Funda?laughing)