| MJ4everkingofpop a întrebat:

Care vi se pare cel mai dragut cuplu?
1.Usui Takumi si Misaki Ayuzawa (Kaichou wa maid-sama)
2. Otani si Risa ( Lovely complex )
3. Ryuuji si Taiga (Toradora)
4. Haru si Shizuku (Tonari no Kabitsu-kun)
5. Zero si Yuki (Vampire Knight)
Dca aveti si alte cupluri preferate le puteti scrie la comentarii.
FUNDA pentru alegerea cea mai apropiata cu a mea!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Usui si Misaki mi se pare cuplul cel mai reusit. Zero si Yuki se potrivesc dar relatia dintre ei mi se pare dureroasa, Yuki il alege intotdeauna pe Kaname.

10 răspunsuri:
| товарищ a răspuns:

Otani si Risa pentru ca este si in cazul meu... Zero si Yuki. Zero pare mai mult un frate protector pentru Yuki dar ea e fraiera.

| SilentSuicide a răspuns:

5. Zero si Yuuki
P.S: e singurul animeu pe care l-am vazut big grin

| HonneOnna a răspuns:

Nana si Ren(Nana). Dupa parerea mea e cel mai tare cuplu pe care l.am vazut pana acum..Au avut probleme si chestii de genul asta, dar povestea lor e cu adevarat unica.
P.S.:Ar trebui sa vezi anime.ul daca nu l.ai vazut

| MJ4everkingofpop explică (pentru HonneOnna):

O sa ma uit la el...multumesc ca mi-ai spus.

| HonneOnna a răspuns (pentru MJ4everkingofpop):

Sper sa.ti placawinking

| mirelutza21 a răspuns:

Toate cuplurile pe care le-ai enumerat mai sus sunt fiecare in felul lor absolut minunatelove struck Fiecare personaj din fiecare cuplu are cate un caracter unic, care ii face cu totul specialihappy Am vizionat cele 5 anime-uri cu o deosebita placere si pot sa spun ca mi-e extrem de greu,aproape imposibil sa aleg unul dintre ele!thinking Deci din acest motiv voi alege un alt cuplu, unul foarte recent dintr-un anime nou aparut numit "Amnesia"love struck, iar cuplul se numeste HeroinexShin si chiar merita vazut, mai ales ca are o grafica foarte frumoasa, iar in ceea ce priveste baiatul(Shin) te vei indragosti de el dupa primul episod... ^_^

| MJ4everkingofpop explică (pentru mirelutza21):

Si eu sunt la al doilea episod...este foarte frumos...dar stii cumva cate episoade are?

| mirelutza21 a răspuns (pentru MJ4everkingofpop):

Deocamdata doar 4laughing

| Abby12 a răspuns:

Mie imi place cel mai mult cuplul Otani si Risa din Lovely complex. love struck Sunt adorabili

| thisismy a răspuns:

Pai dupa parerea mea cu siguranta cel mai frumos cuplu este zero si yuki povestea lor de dragoste e unica eu una cel putin chiar am plans la sfarsit cea ce mi s-a parut inpresionant este ca desi au trecut prin mule impreuna sau iubit indiferent de situatie