| Hyourinmaru a întrebat:

Care e anime-ul vostru preferat? Mie imi e cam greu sa spun exact, dar mi-a placut foarte, foarte mult Ao no exorcist big grin

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Madoka Magica sigur, mi-o dat fiori.
Și Hetalia e penal.
Și Attack on Titan.luv armin

| Hyourinmaru explică (pentru suităr):

Primesti funda pentru ca ai nimerit un alt anime care mi-a placut la nebunie, Attack on titan. Luv Erenwinking

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death note cred thinking
Printre animeurile preferate se mai enumera:Inuyasha,Yu Yu Hackusho,Paradise kiss, Slayers, Blue gender, Cawboy Bepop, Full Methal Panic si Full Methal Alchemist-e doar ceea ce-mi vin in minte de pe vremea adolescentei... thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai bune:
-Hellsing
-Deadman Wonderland
-Ao no exorcist
-Free
-Blood +
-Another
-Death Note

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bleach

| neca a răspuns:

Steins; Gate sau Kino`s Journey

| TempestUV a răspuns:

Pe primul loc este Medaka box iar pe locul 2 este Fairy tail.

| ElleAhx a răspuns:

Nu pot sa iti spun un singur anime. Am mai multe care mi-au placut foarte mult si nu prea pot sa aleg: Code Geass, Hakuouki, Elfen Lied, Another, Higurashi no naku koro ni, Deadman Wonderland.

| HinataYuno a răspuns:

Nu pot alege unul dintre : Naruto, Highschool DxD, Freezing, Mirai Nikki si Kaichou wa maid sama... Toate au ceva diferit si imi plac la fel.

| Alex10Roxy a răspuns:

Kuroko no basket

| Mothafuckaa a răspuns:

Animeul meu preferat este ''Fairy Tail'', deaorece are multa actiune, aventura, iar prietenia in acest anime e tare puterica. Pot spune ca e cel mai bun anime pe care l-am vazut pina acum.

| LaviniaTeodora a răspuns:

Prefertele mele :
-Fairy Tail;
-Ao no exorcist;
--Another;

| mafiotulanime a răspuns:

One piece
naruto shippuden
dragon ball z
fairy tail
bleach
katekyo hitman rebon
imi plac foarte mult dar cel mai mult
eyeshield 21

| DanaMzk a răspuns:

Mi-a placut Sword Art Online, deoarece e interesant big grin