| PandaHero101 a întrebat:

Ce Anime-uri imi recomandati? Gen Attack on Titan,Soul Eater,Lovely Complex, ETC. -_-

5 răspunsuri:
| Aberdeen a răspuns:

Code:Breaker
Nana
Tonari no Kaibutsu-kun
Ano Natsu de Matteru
Paradise Kiss

Incepe cu astea deocamdata.
Numai bine!

| neca a răspuns:

Pssss, ai incercat naruto?

Attack on Titan- fate zero
Soul Eater- RWBY
Lovely Complex- say i love you

| Blackyuu a răspuns:

Heiii.
1. Pandore Heart
2. Kuroshitsuji
3.07-Ghost
4.Deadman wonderland
5. Jormungand 1&2
6.D. Gray Man - chiar dacă are ulte episoade anime-ul este genial si nu te vei plictisi de el. Merităă.
7.Ao no Exorcist
8. Brave 10
9. Btoom!
10. Makai ouji devils and realist
Anime-urile acestea le-am vazut si de aceea ti le recomand cu incredere. Dacă vreii un anime in care să râzi iti sugerez Gintama dar este cam plictisitor. Întreabă-mă dacă mai vrei anime-uri sau daca le-ai vazut deja pe acestea.

| paula369 a răspuns:

Naruto
Naruto Shippuden
Inuyasha
Death Note

| YuliGX a răspuns:

Ar trebui sa te uiti la BTOOOM! e o editie scurta dar super. happy