| RainmakerX a întrebat:

Ce anime-uri recomandati?

*cu o grafica buna *

Am vazut deja mai multe printre care... Tokyo Ghoul, Terror In Resonance, Akame Ga Kill, Fate Stay Zero + Unlimited, Zetsuen No Tempest, SAO.

Fara Naruto, One Piece, Fairy Tail si Fullmetal Alchemist.

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum nu stiu ce intelegi tu prin grafica buna, dar aceste anime-uri au o grafica destul de buna (dupa parerea mea):

No game no life (e super epic, combinatie intre death note si sao)
BTOOOM! (ceva gen sao, dar aici jocul este adus la viata, nu viata este adusa in joc)
Noucome (nu e ff popular anime-ul, grafici ok, dar ideea de anime mi se pare super faina. eu zic ca merita sa te uiti la el)
prison school (l-am descoperit de curand, si nu cred ca am ras vreodata asa tare la orice alt anime laughing e super funny si tipii aia 5 sunt destul de inteligenti. Merita vazut)

K cam atatea imi vin acu pe moment, daca le-ai vazut sau nu iti plac sau ceva, spune-mi am sa iti dau mai multe tongue cya vizionare placuta

| AIeXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu pe toate le-am vazut.
Si da eu niciodata n-am ras mai tare ca la Prison School.
Ai mai putea propune anime?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AIeXxX):

Sunt cam obosit acum, e trecut de 2 dar imi amintesc ca am ras ff tare si la baka to test to shoukanjuu, iar Boku wa Tomodachi ga Sukunai m-a impresionat, gen m-am cam indragostit de Sena laughing si am intrat intr-o anime mania cand l-am terminat, la fel si cu kaichou wa maid-sama si sao laughing
attack on titan mai e fain, si death note (grafica nu e chiar faina, dar merge. anime-ul e genial)

siii iti mai recomand si Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de, e destul de fain si interesant happy

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Acum ma uit la Noucome ^w^
Ai dreptate, ideea chiar este faina. Mai stii ceva de genul? Merci!

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Ceva de genul lui Noucome, sau tot asa cu o grafica buna?

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

De genul lui Noucome daca se poate big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

Hmm... Ok, lasa-ma sa ma gandesc...

Ore no Kanojo to Osananajimi ga Shuraba Sugiru
Yamada-kun and the seven witches
Inou-Battle wa Nichijou-kei no Naka de

Cred ca astea se aseamana putin thinking nu stiu...

| RainmakerX explică (pentru anonim_4396):

Merci mult ^w^ La al 3-lea ma uit la sigur cat de curand big grin Arata prea fain.

| anonim_4396 a răspuns (pentru RainmakerX):

XD Ok. nu ai pentru ce^^

vizionare placuta!

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No6. E foarte interesant.

| Daniellllll1 a răspuns:

Ai zis "Fara Naruto", dar tot Naruto...
Regele SHaman, e super

| RainmakerX explică (pentru Daniellllll1):

Vazute ambele. Altceva? ^w^

| Sakura13574 a răspuns:

Hunter x hunter
Owari no seraph
DanMachi
Buddy complex
Aldnoah. zero
Pandora hearts
Kuroshitsuji
Romeo x Juliet
Ao no exorcist
Mirai nikki
Anohana
Lady jewelpet