| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in Naruto dupa razboi? Stiu ca inca nu s-a terminat. Vreau doar parerea voastra.

7 răspunsuri:
| Cristian2003 a răspuns:

Eu cred ca dupa razboi Naruto va deveni hokage

| Stella17 a răspuns:

Buna, eu cred ca va deveni hocage si atunci cand va deveni si parintii lui vor fi inviati cu edotensei ca sa il vada pe propiul lor fiu cum devine hocage si isi va da seama ca ii place de hinata.

| Gekkō a răspuns:

Cred că Madara o să devină bun la urma urmei, iar Obito, nu ştiu sigur, poate devine şi el, dar mai mult ca sigur moare.
Naruto o să fie Hokage şi sigur va fi împreună cu Hinata, Sasuke a devenit bun (la fel ca Orochimaru) şi se întoarce în sat...

| SeeDifference a răspuns:

Pai dupa ce o sal invinga pe madara s-ar putea ca obito sa li se alature si impreuna cu naruto care sper ca va deveni hokage sa faca un sat mai bun in care sa existe paceahappy

| RUDOFL4X4 a răspuns:

Cred ca naruto o sa devina hokage si o sa isi deie seama ca ii place de hinata si o sa isi continue antrenamentele pentru vulpe si alte tehnici

| Barky_Yannaky_1972 a răspuns:

Pai madara nu moare, deci s-ar putea sa se bazeze pe lucrul asta seria.

| anonim_4396 explică (pentru Barky_Yannaky_1972):

As vrea asta pentru ca nu as vrea sa se termine asa repede sad