| HinataSama a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla cu Naruto in razboi? Vreau parerile voastre!

10 răspunsuri:
| Cristian2003 a răspuns:

In razboi cred ca Naruto se va lupta la final cu Tobi=Obito

| Stella17 a răspuns:

Buna eu cred ca dupa razboi toti cei din sat il vor propune pe Naruto ca fiind al 6-lea hokage si cand se va intampla asta parintii lui vor fi reinviati cu edotensei ca sa vada cum propiul lor fiu devine hokage, probabil naruto isi da seama ca ii place de hinata, sincer am multe variante.

| SeeDifference a răspuns:

KAbuto o sa il reinvie pe orocimaru acesta impreuna cu sasuke o sa invie pe cei 4 kage deoarece sasuke vrea niste raspunsuri dupa ce asculta povestea lui hashirama sasuke decide sa se duca pe campul de lupta, naruto il invinge pe madara si sfarsit. Happy End.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru SeeDifference):

Kabuto,nu ci Sasuke il invie pe Orochimaru.

| SeeDifference a răspuns (pentru anonim_4396):

Kabuto pe oro

| Asdhfg1 a răspuns (pentru SeeDifference):

Sasu...uita-te in manga

| SeeDifference a răspuns (pentru Asdhfg1):

Mda ai dreptate nu am urmarit bine. Mersi!

| bogdan133 a răspuns:

Probabil il va invinge pe Obito si apoi va avea o ultima lupta cu Sasuke, care va fi una de cel putin 5-6 episoade, cum amintiri etc. Habar n-am la ce se mai gandeste Kishimoto

| サクラ a răspuns:

Deocamdata nici manga nu s-a terminat.Mai sunt multe episoade, trebuie sa apara Sasuke care-l reinvie pe Orochimaru si pe cei 4 hokage.
Naruto va iesi mai puternic si mai maturizat din acest razboi, si probabil va deveni hokage.Si eu sunt nerabdatoare sa vad ce se va mai intampla, pacat ca este decat un episod pe saptamana.

| DrugDREAMS99 a răspuns:

Naruto va pune capat razboiului si totul se va termina cu bine [Sasuke se intoarce in Konoha si etc] iar toti ceilalti il vor numi HOKAGE!