| Cristian2003 a întrebat:

De ce nu s-a facut niciodata un film despre un erou cu abilitati telechinetice?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Matrix? laughing

| Clujean25 a răspuns:

Gasesti eroi cu "puteri" telechinetice intr-un kilogram de filme, incepand cu Hansel & Gretel, unde Muriel are astfel de abilitati, continuand cu Godzilla, unde Shinichi Ozaki dar si altii pot face asta, Neo din Matrix are iar abilitati telechinetice, Sith si Jedi in Star Wars, pana si in Buffy the Vampire Slayer, Supernatural sau The Vampire Diaries, si banuiesc ca si alte seriale pentru piste sunt o gramada care au abilitati telechinetice... Si daca stau sa ma mai gandesc 5 minute iti mai zic inca atatea happy

| Lusfe a răspuns:

Tu ai ceva cu aceasta puterelaughing)Nu exista intrebare a ta la aceasta categorie care sa nu fie despre telechinezie laughing) Totusi sa stii ca asa ceva nu exista laughing) nu este ceva real acea putere