| RorySan a întrebat:

Este frumos acest anime Zero no Tsukaime? merita vazut?

3 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Mie mi s-a parut un anime reusit, sunt destul de multe motive pentru care pot spune ca mi-a si placut.
Personajele sunt foarte dragut desenate, e un art original, iar Louise e tsundere, ceea ce adauga multa comedie in anime. E printre singurele haremuri care mi-au placut, contine scene foarte emotionante si frumoase, eu zic ca merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place grafica

| Iuliana_Delia_1991_Cqs3 a răspuns:

Gusturile difera de la o persoana la alta. Mai bine te uiti la primele 2 ep si dupa daca iti place urmaresti in continuare. Eu asa fac.