| HaruNoHate a întrebat:

Hei buna! Fani Code geass voi ce credeti? Lelouch traieste? adica uitati-va la aceasta imagine. http://img2.cdn.crunchyroll.com/......0_full.jpg

15 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

...si la clipul asta:
http://youtu.be/b7NIu4vypVM
Posibil sa traiasca si sa fie nemuritor, precum CC.Chiar imi place sa cred asta.

| HaruNoHate explică (pentru MaliciousDeath):

E cidat ca la final nu arata si partea cu ochi dar si mie imi place sa cred ca traieste

| ThePathWalker a răspuns (pentru HaruNoHate):

Code Geass R2 25 - Lelouch Is Still Alive?

via McTube for iPhone/iPad.
https://www.youtube.com/watch?v=B-EKLAJD_wM

| ryuu a răspuns:

Daca traieste sau nu, ramane la latitudinea fiecaruia sa decida. Cred ca de asta a fost ales un asemenea final.
Dupa mine nu ar mai trebui un nou sezon.

| Blackyuu a răspuns:

Unde ai vazut aceasta imagine? Eu una eram sigura ca a murit. A inceput un alt sezon?

| HaruNoHate explică (pentru Blackyuu):

Pai pe animekage la ultimu ep din code geass la un comentariu cam al 7-lea comentariu a lui atrix

| HaruNoHate explică (pentru Blackyuu):

nu cred ca a inceput un alt sezon

| HaruNoHate explică (pentru HaruNoHate):

Si am mai gasit o imagine http://www.strifeofcloud.com/wp-content/uploads/2010/04/lelouch.jpg. crezi ca exista un al 3-lea sezon?

| Blackyuu a răspuns (pentru HaruNoHate):

Aceaste poze nu pot s azic ca sunt adevarata deoarece eu m-am uitat acum la sfarsitul episodului si am fazut acea caruta si pe CC dar nu ia aratat nici fata nici ochii lui Lolouch dar poate ca traieste mi-a placut mult anime-ul. Prima data nu am mai stat sa ma uit pentru ca am plans prea mult la moarte lui si acum mam uitat din nou la sfarsit si am "bazaait " pentruu ca nu mi s-a parut o moarte corecta. UJn al 3 -lea sezon din pacate nu cred dar poate gasesti manga. [scuze daca am greseli gramaticale ]

| WeebGodAkane a răspuns:

Imi pare rau sa contrazic pe cineva dar eu as mai vrea un nou sez sa vad continuarea plus ca am auzit ca sar licra in secret la un nou sez

| mamaFluture a răspuns:

Sper e in top-ul meu 3 al baietilor din anime-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mamaFluture):

Primi 2 care-s?