| Shinigami_6117 a întrebat:

Va exista un Code geass R3.Va mai fii un sezon avand in vedere ca Lelouch nu a murit?

3 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Da a fost anuntat un sezon 3 dar nu stiu daca o sa fie o continuare a primelor 2 sezoane sau o poveste in paralel.Eu personal sper sa fie o legatura intre ele ar fi pacat sa nu mai zica nimic despre Lelouch.

| Katerina94 a răspuns:

Lelouch sigur nu a murit ...Si despre zeonul 3 se aude ca vor fi ceva "miscari de trupe "in 2012 ...Asta stiu si eu asta iti zic, povestea nu e clara in totalitate deci asteptam cu nerabdare sezonul 3 love struck Cu mai multe "love scenes" laughing

| Makii a răspuns:

Nu stiu daca o sa fie si un sezon 3... S-ar putea! big grin Dar cu Lelouch m-am zapacit de tot.
Il arata mort dar ala care conducea caruta lui C.C. e prea dubios straight face. Pentru mine el ramane un mister, o fi mort, o fi viu, nu stiu! laughing